13-go kwietnia zmieniamy lokalizację nowotomyskich szczepień.
Obecny punkt zostaje przeniesiony ze Szpitala do Powiatowego Centrum Sportu na os. Północ 37 w Nowym Tomyślu (Hala sportowa - wejście od strony WSPiA).
Wszystkich pacjentów, którym wyznaczono termin szczepienia 13. kwietnia i później zapraszamy do nowej lokalizacji.

Z okazji Światowego Dnia Służby Zdrowia oraz Dnia Pracownika Służby Zdrowia, pragniemy podziękować lekarzom, pielęgniarkom, położnym, ratownikom medycznym, diagnostom, technikom, salowym i pozostałym pracownikom służby zdrowia, którzy swą pracą i oddaniem, ratują życie i zdrowie drugiego człowieka, często narażając własne. Życzymy realizacji zawodowej, wytrwałości i cierpliwości, a nam wszystkim docenienia ciężkiej pracy, jaką razem i z osobna wkładamy, co widoczne jest szczególnie teraz w dobie epidemii na rzecz niesienia pomocy innym. Dyrekcja SPZOZ im doktora Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu.

Informujemy, że od 01.04.2021r zawieszona zostanie działalność Oddziału Dziecięcego w SP ZOZ Nowy Tomyśl.
Apelujemy, że rodzice z dziećmi wymagającymi hospitalizacji lub konsultacji Oddziału Dziecięcego proszone są o kierowanie się do innych szpitali, np. SPZOZ w Wolsztynie.