HIPOKRATES WIELKOPOLSKI 2017 to plebiscyt organizowany przez redakcję "Głosu Wielkopolskiego" pod honorowym patronatem Jana Grabkowskiego, starosty poznańskiego oraz prof. dr hab. Andrzeja Tykarskiego, rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Partnerem merytorycznym plebiscytu jest Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

Głosami pacjentów wybierani są najlepsi w województwie pracownicy medyczni.

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, iż pierwsze miejsce w kategorii „PIELĘGNIARKA ROKU” w powiecie nowotomyskim zajęła nasza pracownica

Hanna Krok-Adamska.

Ciepły uśmiech p.Hani, ogromna życzliwość i kompetencje znane są wszystkim pacjentom Poradni Chirurgicznej przy ul.Poznańskiej 30. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy też wszystkim pacjentom, którzy poprzez oddane głosy docenili jakość pracy naszej zwyciężczyni.

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (DSC00865v2.jpg)DSC00865v2.jpg2044 kB
Pobierz plik (DSC00867v2.jpg)DSC00867v2.jpg1850 kB

Początek roku niezmiennie kojarzy się z „pospolitym ruszeniem” pomocy dla szpitali organizowanym przez Jurka Owsiaka z całą ekipą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mało kto potrafi oprzeć się wolontariuszom, którzy w często niesprzyjającej pogodzie wytrwale kwestują na ulicach dziękując darczyńcom czerwonymi serduszkami.

Nr postępowania: SPZOZ_NT/DZP/SP/01/17

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

im. doktora Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu

OGŁASZA

iż posiada na sprzedaż 27 szt. używanych łóżek szpitalnych

>> czytaj więcej <<

SZANOWNY PACJENCIE

Dyrekcja SPZOZ w Nowym Tomyślu pragnie przypomnieć, że z dniem 1 października 2017r. rusza realizacja świadczeń zdrowotnych w ramach tzw. sieci szpitali.

Jak wcześniej informowaliśmy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. doktora Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu znalazł się w sieci szpitali, tym dla naszych pacjentów nic się nie zmienia gdyż dalej realizujemy pełen zakres dotychczasowych świadczeń zdrowotnych we wszystkich komórkach organizacyjnych.

Niemniej w związku z pewnymi zmianami organizacyjnymi dotyczącymi nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej realizowanej w Wielkopolsce w załączeniu przedstawiamy podmioty, które będą je realizowały na terenie naszego województwa.