HIPOKRATES WIELKOPOLSKI 2017 to plebiscyt organizowany przez redakcję "Głosu Wielkopolskiego" pod honorowym patronatem Jana Grabkowskiego, starosty poznańskiego oraz prof. dr hab. Andrzeja Tykarskiego, rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Partnerem merytorycznym plebiscytu jest Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

Głosami pacjentów wybierani są najlepsi w województwie pracownicy medyczni.

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, iż pierwsze miejsce w kategorii „PIELĘGNIARKA ROKU” w powiecie nowotomyskim zajęła nasza pracownica

Hanna Krok-Adamska.

Ciepły uśmiech p.Hani, ogromna życzliwość i kompetencje znane są wszystkim pacjentom Poradni Chirurgicznej przy ul.Poznańskiej 30. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy też wszystkim pacjentom, którzy poprzez oddane głosy docenili jakość pracy naszej zwyciężczyni.

Załączniki:
PlikRozmiar