Szanowni Państwo.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy możliwość rezerwacji terminu świadczenia drogą elektroniczną.
Celem naszej elektronicznej rejestracji jest zwiększenie dostępności do usług medycznych świadczonych przez naszą placówkę oraz oszczędzenie Państwa cennego czasu.
Podczas rejestracji prosimy Państwa o dokładne sprawdzenie i podanie prawidłowych adresów e-mail, ponieważ drogą elektroniczną będziecie Państwo otrzymywać informację o rezerwacji zaproponowanego terminu wizyty.

Prosimy również o przeczytanie informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w naszej placówce, które znajdą Państwo tutaj.

Obecnie udostępniamy możliwość e-rejestracji do Poradni Ortopedycznej prowadzonej przez lek. Marka Łagodę.

Przygotowano też możliwość przyszłościowej e-rejestracji do świadczeń okulistycznych w ramach hospitalizacji jednego dnia.
UWAGA – świadczenia te są obecnie przedmiotem postępowania konkursowego prowadzonego przez WOWNFZ w Poznaniu – SPZOZ w Nowym Tomyślu nie posiada umowy w tym zakresie i nie realizuje ww świadczeń.
Rezerwacja terminu na realizację świadczeń okulistycznych (także przez portal e-rejestracja) do chwili rozstrzygnięcia konkursu przez WOW NFZ w Poznaniu ma charakter testowy i nie zobowiązuj SPZOZ do przyjęcia pacjenta. W celu bliższych informacji prosimy o kontakt pod nr 614427397