Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu II edycji Konkursu Wielkopolski Lekarz z Sercem im. Doktora Kazimierza Hołogi, który jest wspólnym projektem Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (konkurs.pdf)konkurs.pdf83 kB

HIPOKRATES WIELKOPOLSKI 2017 to plebiscyt organizowany przez redakcję "Głosu Wielkopolskiego" pod honorowym patronatem Jana Grabkowskiego, starosty poznańskiego oraz prof. dr hab. Andrzeja Tykarskiego, rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Partnerem merytorycznym plebiscytu jest Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

Głosami pacjentów wybierani są najlepsi w województwie pracownicy medyczni.

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, iż pierwsze miejsce w kategorii „PIELĘGNIARKA ROKU” w powiecie nowotomyskim zajęła nasza pracownica

Hanna Krok-Adamska.

Ciepły uśmiech p.Hani, ogromna życzliwość i kompetencje znane są wszystkim pacjentom Poradni Chirurgicznej przy ul.Poznańskiej 30. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy też wszystkim pacjentom, którzy poprzez oddane głosy docenili jakość pracy naszej zwyciężczyni.

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (DSC00865v2.jpg)DSC00865v2.jpg2044 kB
Pobierz plik (DSC00867v2.jpg)DSC00867v2.jpg1850 kB

Początek roku niezmiennie kojarzy się z „pospolitym ruszeniem” pomocy dla szpitali organizowanym przez Jurka Owsiaka z całą ekipą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mało kto potrafi oprzeć się wolontariuszom, którzy w często niesprzyjającej pogodzie wytrwale kwestują na ulicach dziękując darczyńcom czerwonymi serduszkami.

Nr postępowania: SPZOZ_NT/DZP/SP/01/17

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

im. doktora Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu

OGŁASZA

iż posiada na sprzedaż 27 szt. używanych łóżek szpitalnych

>> czytaj więcej <<