W ramach przypomnienia informujemy, że Szpital przystąpił do ogólnopolskiego systemu https://www.wsparciedlaszpitala.pl/ przygotowanego bezpłatnie przez naukowców i programistów. Na stronie znaleźć można informacje o naszych aktualnych potrzebach w tym trudnym czasie, a także zadeklarować pomoc.
 
ZAINTERESOWANE OSOBY PODJĘCIA ROLI KOORDYNATORA ZBIÓREK, na rzecz Naszej Placówki prosimy o kontakt pod numerem telefonu 61 44 27 387 lub mailowo pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Poszukujemy osoby, która byłaby gotowa podjąć się roli Koordynatora lokalnego. To osoba, która w systemie WsparcieDlaSzpitala.pl jest łącznikiem między Darczyńcami a placówką. Koordynator organizuje lokalne zbiórki, zbiera produkty i przekazuje je w imieniu Darczyńców placówce. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby się zaopiekować Naszą placówką po kontakcie z Nami, prosimy o wypełnienie zgłoszenia na stronie: https://www.wsparciedlaszpitala.pl/koordynator/
 
Zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału wideo, który tłumaczy, na czym polega rola Koordynatora lokalnego: https://youtu.be/nBA8os_7MyU
1) Pacjentów zgłaszających się do szpitala prosimy o oczekiwanie na przyjecie w wyznaczonych miejscach z zachowaniem 2m odległości.
 
2) Informujemy również, że dla pacjentów z objawami charakterystycznymi dla zarażenia koronawirusem, tj:
kaszel,
gorączka,
zmęczenie,
trudności z oddychaniem
Obowiązuje osobne wejście do szpitala od ul.Sienkiewicza. Przedstawiamy w poniższych zdjęciach.
Prosimy aby korzystać z tego wejścia wyłącznie w sytuacji wystąpienia objawów!!
 
Zdjęcia zostały oznaczone numerami zgodnie z tekstem.

Zainspirowani pracami przedszkolaków z Bukowca ("Kartka dla Medyka") oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Jastrzębsku Starym ("Piątka dla Medyków"), ogłaszamy konkurs dla wszystkich dzieci w wieku od 0 - 15 lat zamieszkałych w powiecie nowotomyskim, ale i także dla dzieci będących w przeszłości pacjentami naszego szpitala.

 

Szanowni Państwo,
7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia, obchodzone są dwa święta: Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia.

   W podziękowaniu za trudną i odpowiedzialną pracę, która w tym roku w czasie walki z Covidem ma szczególne znaczenie i jest doceniana przez wszystkich na całym świecie, pragnę wyrazić słowa uznania za podejmowany trud i ofiarność w ratowaniu zdrowia i życia drugiego człowieka.
   Niech Państwa codzienna służba przynosi ogrom satysfakcji, zadowolenia i poczucie spełnienia misji, jaką przyszło Wam pełnić. Życzę też spełnienia innych bardziej przyziemnych celów, których realizacji powinna pomagać każda praca.


Dyrekcja SPZOZ im dra Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu

róże