W ostatnim czasie uzyskaliśmy kilka pozytywnych odpowiedzi na nasz apel o pomoc i wsparcie w zaopatrzeniu Szpitala w środki ochrony osobistej oraz sprzętu medycznego niezbędnych w procesie udzielania świadczeń zdrowotnych związanych przede wszystkim w związku z przeciwdziałaniem COVID-19

Właśnie w dniu 11 maja 2020r. została podpisana umowa darowizny z Fundacją Polskiej Grupy Zbrojeniowej z siedzibą w Warszawie na dofinansowanie takich zakupów. 

FUNDACJA PGZ

Informujemy, że prace zbierane będą do 15.05.2020r .
Jednym z elementów rozstrzygnięcia, by wprowadzić obiektywną zewnętrzną ocenę trudu i pracy dzieci będzie ilość klikniętych polubień pod zdjęciami w poście poniżej.
Prace mogą składać również wszystkie dzieci będące pacjentami naszego szpitala, również te obecnie leczone na oddziale dziecięcym.
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: 01.06.2020r - Dzień Dziecka
 
Link do prac:  facebook

Po wejściu na powyższą stronę administratorami Twoich danych będą: Facebook Inc. (główna siedziba Facebook’a w USA) i Facebook Ireland (uznana przez Facebook’a za główną siedzibę w UE) oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. doktora Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu. W razie pytań możesz skontaktować się z Inspektorem ochrony danych w SPZOZ pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powyższy odnośnik nie zawiera kodów śledzących użytkownika.

INFORMUJEMY, ŻE WZNAWIAMY MOŻLIWOŚĆ PORODÓW RODZINNYCH.
Wszelkich informacji na ten temat proszę poszukiwać w zakładce Dla Pacjenta --> Poród rodzinny lub klikając tutaj 

porody rodzinne
 
Przypominamy Państwu, że nasza jednostka dołączyła do Ogólnopolskiego Systemu Wsparcia dla Szpitali.
 
Przez ostatnie 6 tygodni 30 osobowy zespół programistów i naukowców stworzył i rozwinął pro bono ogólnopolski system wsparcia społecznego szpitali WsparcieDlaSzpitala.pl, który objął już ponad 400 szpitali i DPS ze 150 miast Polski.
System ten pomaga pomagać w inicjatywach społecznych i zbiórkach rzeczowych dla szpitali.
W systemie WdS mamy już 240 koordynatorów lokalnych,
których zadaniem jest pomoc w zbiórce rzeczowej dla
szpitali oraz dla Domów Pomocy Społecznej.
Logując się do systemu mogą Państwo w trzech prostych krokach sprawdzić, czego potrzebują szpitale w tym nasza jednostka, jak pokrywa się to możliwościami darczyńcy lub firmy i każdego chętnego do deklarowania pomocy.
Platforma połączy Państwa bezpośrednio ze Koordynatorem, który wspiera dany szpital i który pomoże organizacyjnie w zbiórce.Cały proces jest niezwykle prosty, a pomoc dla szpitali i personelu medycznego ogromnie potrzebna. Zachęcamy Państwo do aktywnego, ale i efektywnego wspierania polskich
szpitali. Szczegółowe informacje dotyczące kont w systemie znajdują się na stronie:
https://www.wsparciedlaszpitala.pl/darczyncy/

 wsparcie dla szpitala