OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ODWIEDZIN!

Została ograniczona możliwość poruszania się po szpitalu. Wszystkich chorych prosimy o kierowanie się do WEJŚCIA GŁÓWNEGO od strony budynku F -wjazd ze strony ul. Sienkiewicza (długi podja zd dla wózków)

Pacjenci chcący skorzystać z Pomocy Doraźnej, proszeni są kierować się do wejścia od ul.Sienkiewicza - Dawny podjazd dla karetek, bezpośrednie wejście do POZ. Proszę wchodzić pojedynczo.

Pacjenci do Laboratorium/Bakteriologii proszeni są o kierowanie się do WEJŚCIA GŁÓWNEGO od strony budynku F -wjazd ze strony ul. Sienkiewicza (długi podjazd dla wózków)

Wszystkich pacjentów przed udaniem się do szpitala prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.
W trakcie rozmowy uzyskają Państwo informacje, o możliwości skorzystania ze świadczeń zdrowotnych oraz możliwość uzyskania teleporady.

To lekarz zadecyduje o konieczności wizyty w Szpitalu.

Pacjenci z umówioną wizytą zostaną powiadomieni telefonicznie o zmianie terminu.

Informujemy, że Szkoła Rodzenia została wstrzymana do odwołania.

Wprowadzone zmiany są podyktowane troską o Pacjentów. Obowiązują do odwołania.

telefony kontaktowe
PORADNIE SPECJALISTYCZNE 61 44 27 480