Zainspirowani pracami przedszkolaków z Bukowca ("Kartka dla Medyka") oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Jastrzębsku Starym ("Piątka dla Medyków"), ogłaszamy konkurs dla wszystkich dzieci w wieku od 0 - 15 lat zamieszkałych w powiecie nowotomyskim, ale i także dla dzieci będących w przeszłości pacjentami naszego szpitala.


Konkurs pod hasłem “WSPÓLNIE PRZECIW KORONAWIRUSOWI”

W dwóch podkategoriach, tj.:

  1. “Jesteśmy z Wami”
  2. “I ja walczę z koronawirusem”

Konkurs bez skomplikowanych regulaminów (zasady bardzo proste, jednak z którymi zapraszamy się zapoznać).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przesyłania swoich prac, w których po pierwsze chcą wyrazić swoje wsparcie dla pracowników szpitala w Nowym Tomyślu ale i pokazać jak sami walczą z panująca pandemią.

Prosimy o przesyłanie prac w formie zdjęć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aby łatwo zidentyfikować prace prosimy podpisać je adresem e-mail z którego będzie ona wysłana.


Wszystkie prace zostaną opublikowane na naszym koncie facebookowym jak i również tutaj, czyli na.naszej stronie www.szpital-nowytomysl.pl

 

ZAPRASZAMY DO WYSYŁANIA PRAC OD ZARAZ DO 15 MAJA 2020

W przypadku dużego zainteresowaniem naszą inicjatywą termin ten może zostać przedłużony


Zachęcamy wszystkie pobliskie szkoły do udziału, proponując jednocześnie nagrodzenie uczniów bardzo dobrą oceną za wsparcie szpitala, chęci oraz trud włożony w prace :)

Wyniki zostaną opublikowane po 15 Maja 2020R.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO.pdf)REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO.pdf1087 kB