Przypominamy Państwu, że nasza jednostka dołączyła do Ogólnopolskiego Systemu Wsparcia dla Szpitali.
 
Przez ostatnie 6 tygodni 30 osobowy zespół programistów i naukowców stworzył i rozwinął pro bono ogólnopolski system wsparcia społecznego szpitali WsparcieDlaSzpitala.pl, który objął już ponad 400 szpitali i DPS ze 150 miast Polski.
System ten pomaga pomagać w inicjatywach społecznych i zbiórkach rzeczowych dla szpitali.
W systemie WdS mamy już 240 koordynatorów lokalnych,
których zadaniem jest pomoc w zbiórce rzeczowej dla
szpitali oraz dla Domów Pomocy Społecznej.
Logując się do systemu mogą Państwo w trzech prostych krokach sprawdzić, czego potrzebują szpitale w tym nasza jednostka, jak pokrywa się to możliwościami darczyńcy lub firmy i każdego chętnego do deklarowania pomocy.
Platforma połączy Państwa bezpośrednio ze Koordynatorem, który wspiera dany szpital i który pomoże organizacyjnie w zbiórce.Cały proces jest niezwykle prosty, a pomoc dla szpitali i personelu medycznego ogromnie potrzebna. Zachęcamy Państwo do aktywnego, ale i efektywnego wspierania polskich
szpitali. Szczegółowe informacje dotyczące kont w systemie znajdują się na stronie:
https://www.wsparciedlaszpitala.pl/darczyncy/

 wsparcie dla szpitala