p.o. Kierownika Działu

tel.: 061 44 27 330

Emilia Poschwald
tel.: 061 44 27 330

Do zadań Działu należy w szczególności

• Nadzór i realizacja zadań wynikających z umów i współpracy z WOW NFZ w Poznaniu
  • Nadzór nad indywidualną dokumentacją hospitalizowanych pacjentów
  • Prowadzenie i nadzór nad zbiorczą dokumentacją wewnętrzną Zakładu
  • Realizacja zadań w zakresie ochrony danych osobowych w tym udostępnianie upoważnionym osobom i podmiotom dokumentacji medycznej pacjentów SPZOZ
  • Ewidencja i analiza danych statystycznych SPZOZ
  • Nadzór nad cennikami świadczeń medycznych realizowanych w Zakładzie
  • Obsługa umów na świadczenia usług medycznych
  • Współpraca w jednostkami zewnętrznymi

Kierownik Działu