Zainspirowani pracami przedszkolaków z Bukowca ("Kartka dla Medyka") oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Jastrzębsku Starym ("Piątka dla Medyków"), ogłaszamy konkurs dla wszystkich dzieci w wieku od 0 - 15 lat zamieszkałych w powiecie nowotomyskim, ale i także dla dzieci będących w przeszłości pacjentami naszego szpitala.

 

Szanowni Państwo,
7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia, obchodzone są dwa święta: Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia.

   W podziękowaniu za trudną i odpowiedzialną pracę, która w tym roku w czasie walki z Covidem ma szczególne znaczenie i jest doceniana przez wszystkich na całym świecie, pragnę wyrazić słowa uznania za podejmowany trud i ofiarność w ratowaniu zdrowia i życia drugiego człowieka.
   Niech Państwa codzienna służba przynosi ogrom satysfakcji, zadowolenia i poczucie spełnienia misji, jaką przyszło Wam pełnić. Życzę też spełnienia innych bardziej przyziemnych celów, których realizacji powinna pomagać każda praca.


Dyrekcja SPZOZ im dra Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu

róże

  W ostatnim czasie nasz Facebook to informacja z pierwszej linii, tj. z SOR i pogotowia. Jednak należy zaznaczyć, że pracuje cały szpital. W zaciszu każdego oddziału pracuje personel pielęgniarski i lekarski wraz z personelem pomocniczym . może na zwolnionych obrotach jednak leczymy w dalszym ciągu pacjentów, którzy wymagają hospitalizacji nie tylko z uwagi na zarażenie Koronawirusem. Działają także poradnie i inne komórki diagnostyczne
Wszyscy to nasi cisi bohaterowie.
Jednym słowem szacunek DLA PERSONELU całego szpitala, że w tak trudnym czasie działa na dwa fronty łączące się w jeden wspólny: przeciw chorobie.