Szanowni Państwo,
7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia, obchodzone są dwa święta: Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia.

   W podziękowaniu za trudną i odpowiedzialną pracę, która w tym roku w czasie walki z Covidem ma szczególne znaczenie i jest doceniana przez wszystkich na całym świecie, pragnę wyrazić słowa uznania za podejmowany trud i ofiarność w ratowaniu zdrowia i życia drugiego człowieka.
   Niech Państwa codzienna służba przynosi ogrom satysfakcji, zadowolenia i poczucie spełnienia misji, jaką przyszło Wam pełnić. Życzę też spełnienia innych bardziej przyziemnych celów, których realizacji powinna pomagać każda praca.


Dyrekcja SPZOZ im dra Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu

róże

  W ostatnim czasie nasz Facebook to informacja z pierwszej linii, tj. z SOR i pogotowia. Jednak należy zaznaczyć, że pracuje cały szpital. W zaciszu każdego oddziału pracuje personel pielęgniarski i lekarski wraz z personelem pomocniczym . może na zwolnionych obrotach jednak leczymy w dalszym ciągu pacjentów, którzy wymagają hospitalizacji nie tylko z uwagi na zarażenie Koronawirusem. Działają także poradnie i inne komórki diagnostyczne
Wszyscy to nasi cisi bohaterowie.
Jednym słowem szacunek DLA PERSONELU całego szpitala, że w tak trudnym czasie działa na dwa fronty łączące się w jeden wspólny: przeciw chorobie.

Otrzymaliśmy informację od Szkoły Podstawowej w Jastrzębsku Starym o treści:

"Dziękujemy jak umiemy!
Lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i całemu personelowi medycznemu, za to że, dbacie o nas w tych trudnych czasach.
Jesteście wspaniali!
Pozdrawiamy gorąco!
Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Jastrzębsku Starym"

A pod adresem:
https://photos.google.com/u/1/share/AF1QipM3g64uneKCdMdOYA_5FlwDsMDZ-uwnC5hKgG8ajGQ5cRhyWyTE-eCJBD1vH-BdoA?key=RUlhWDVXT0hSd0dRR1BpQms4d3pQaVJER3g1QjJB&fbclid=IwAR0Yfx8pfgZS62ltNxk9dXyiNBcn2LqzERS0PmWSBwf6ItsCgYVUnIG5jLc
Zapraszamy do podziwiania pięknych rysunków :)

 

Serdecznie dziękujemy za wzruszające piątaki od całej Waszej szkolnej paki! :) Świetny gest!