W ostatnim czasie nasz Facebook to informacja z pierwszej linii, tj. z SOR i pogotowia. Jednak należy zaznaczyć, że pracuje cały szpital. W zaciszu każdego oddziału pracuje personel pielęgniarski i lekarski wraz z personelem pomocniczym . może na zwolnionych obrotach jednak leczymy w dalszym ciągu pacjentów, którzy wymagają hospitalizacji nie tylko z uwagi na zarażenie Koronawirusem. Działają także poradnie i inne komórki diagnostyczne
Wszyscy to nasi cisi bohaterowie.
Jednym słowem szacunek DLA PERSONELU całego szpitala, że w tak trudnym czasie działa na dwa fronty łączące się w jeden wspólny: przeciw chorobie.

Otrzymaliśmy informację od Szkoły Podstawowej w Jastrzębsku Starym o treści:

"Dziękujemy jak umiemy!
Lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i całemu personelowi medycznemu, za to że, dbacie o nas w tych trudnych czasach.
Jesteście wspaniali!
Pozdrawiamy gorąco!
Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Jastrzębsku Starym"

A pod adresem:
https://photos.google.com/u/1/share/AF1QipM3g64uneKCdMdOYA_5FlwDsMDZ-uwnC5hKgG8ajGQ5cRhyWyTE-eCJBD1vH-BdoA?key=RUlhWDVXT0hSd0dRR1BpQms4d3pQaVJER3g1QjJB&fbclid=IwAR0Yfx8pfgZS62ltNxk9dXyiNBcn2LqzERS0PmWSBwf6ItsCgYVUnIG5jLc
Zapraszamy do podziwiania pięknych rysunków :)

 

Serdecznie dziękujemy za wzruszające piątaki od całej Waszej szkolnej paki! :) Świetny gest!

Dyrekcja szpitala w Nowym Tomyślu dziękuje wszystkim darczyńcom za wsparcie finansowe fundacji. Obecnie na koncie fundacji zgromadzono 100 000 zł.

Z zebranych dotychczas środków Zostaną zakupione między innymi dwa łóżka do intensywnej terapii (Zakup sfinansowała Firma Bartex Bartol w kwocie 65 000 zł). W połączeniu z zakupionymi respiratorami ze środków uzyskanych z dotacji od naszych gmin umożliwi to zorganizowanie dwóch stanowisk intensywnej terapii w naszym szpitalu.
Ponadto, ze środków uzyskanych od gminy Nowy Tomyśl (150 000 zł), nowotomyskiej izby gospodarczej (150 000 zł) Oraz z powiatu nowotomyskiego 150 000 zł, zostanie zakupiony specjalistyczny Ambulans, który został właśnie zamówiony.
O rozdysponowaniu środków będziemy na bieżąco informować. Po normalizacji sytuacji epidemiologicznej przyjdzie też czas na indywidualne Podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli naszą fundację. Tym niemniej na tym etapie za szczególne zaangażowanie we wsparcie szpitala, słowa serdecznego podziękowania kierujemy do Pana Grzegorza Bartola Wiceprezesa firmy Bartex-Bartol .