Wszystkich zainteresowanych informujemy, że działający w Szpitalu Oddział Ginekologiczny przyjmuje pacjentki z terenu powiatu jak i okolic.

Naszym podstawowym zadaniem jest zapewnienie pacjentkom Oddziału Ginekologii całodobowej opieki lekarskiej i położnych we wszystkie dni tygodnia.

W Oddziale Ginekologicznym świadczymy  usługi w zakresie w ginekologii zachowawczej oferujemy:

• pełen zakres badania poziomów hormonów
  • badania ultrasonograficzne narządu rodnego w niepłodności, zaburzeniach miesiączkowania i innych

W zakresie ginekologii operacyjnej oferujemy realizację:

• laparoskopii i histeroskopii diagnostycznej
  • operacji laparoskopowych (guzy jajnika, endometrioza, małe mięśniaki, zrosty, ciąża pozamaciczna i inne)
  • histeroskopii operacyjnej (polipy, przerosty endometrium , małe mięśniaki i inne)
  • pełnego wachlarza operacji brzusznych (mięśniaki, duże guzy jajnika, zaawansowana endometrioza i inne)
  • operacji korekcyjnych narządu rodnego (obniżenie i wypadanie pochwy, macicy)
  • operacji uroginekologicznych (nietrzymanie moczu TOT,TVT, Prolift przedni,op. Burcha)
  • operacji onkologicznych (nowotwory szyjki macicy, pochwy, sromu , trzonu macicy oraz jajnika)
  • zabiegi naprawy krocza, redukcja warg sromowych

Oddział Ginekologiczno dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym sprzętem medycznym w tym ostatnio pozyskany aparat USG czy laparoskop w Bloku Operacyjnym.

Wykonujemy także zabiegi drobne, które nie są realizowane w warunkach ambulatoryjnych (wycinki oraz wycięcie małych zmian ze sromu, szyjki macicy, konizacja, wyłyżeczkowanie jamy macicy, ropnie krocza i inne)

W opinii płatnika świadczone u nas zabiegi są realizowane na wysokim poziomie a ich zakres wykracza poza normy standardowego oddziału szpitala powiatowego, oraz mamy krótki termin oczekiwania na zabieg.

Jeśli czegoś nie wymieniliśmy pewnie i tak to robimy.  Jednak aby wszystko było jasne zapraszamy do kontaktu telefonicznego z personelem oddziału pod numerem: 61 44 27 369/368/379

I CO  MOŻE NAJWAŻNIEJSZE: WSZYSTKIE ŚWIADCZENIA REALIZUJEMY BEZPŁATNIE W  RAMACH UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO - TJ. SĄ FINANSOWANE W RAMACH UMOWY Z NFZ

Niestety w tym miejscu jesteśmy zobowiązani też poinformować iż z przyczyn niezależnych zmuszeni zostaliśmy okresowo zawiesić funkcjonowanie części położniczej i noworodków tj. nie przyjmujemy pacjentek do porodu. Jednak ciągle podejmujemy działania w celu reaktywacji tego zakresu.

Aparat USG

Urządzenia na bloku operacyjnym